Guangzhou Brothers Stone Co., Ltd.

Próbka za darmo!

Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 22 lat

Free call Video chat
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny: Bliski Wschód, Afryka, Na calym swiecie
marki: GZ Brothers Stone ®
Ilość pracowników: 11~50
Coroczne wyprzedaże: 50000-100000
Rok założenia: 1997
pc Export: 70% - 80%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie
Brothers Stone Factory została założona w 1997 roku. Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 22 lat, obsługując rynki krajowe i zagraniczne z granitem, marmurem, onyksem, piaskowcem, jadesem i specjalizując się w płytach, kafelkach, blatach, zlewach baisn, fontannach , filar i linie itp.

Nasza fabryka produkowała i eksportowała wyroby kamienne. Zawsze trzymamy się zasady „najlepszej jakości i najlepszej ceny”. Dzięki 22-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i eksporcie wyżej wymienionych przedmiotów, nasi projektanci i pracownicy są profesjonalni i zręczni. Znają styl artystyczny Wschodu i Zachodu. Nawiązaliśmy już długoterminowe relacje biznesowe z importerami, dystrybutorami, wykonawcami budowlanymi. Nasze produkty eksportowane są do Europy, Anglii, Francji, Iranu, Libii, Arabii, Niemiec, Indii itp. Nasze produkty zdobyły zaufanie i uznanie klientów. Działalność firmy będzie się stale rozszerzać. Serdecznie zapraszamy przyjaciół do odwiedzenia nas i współpracy z nami.

Historia
Brothers Stone Factory została założona w 1997 roku. Działamy w branży kamieniarskiej od ponad 22 lat, obsługując rynki krajowe i zagraniczne z granitem, marmurem, onyksem, piaskowcem, jadesem i specjalizując się w płytach, kafelkach, blatach, zlewach baisn, fontannach , filar i linie itp.

Usługa
★ Szacowanie kosztów

Jeśli powiesz nam o swoich wymaganiach (żądany kamień, ilość, rozmiar itp.), W ciągu 24 godzin opracujemy dla Ciebie kosztorys i szacowany czas.

★ bezpłatne próbki

Zapewniamy bezpłatne próbki, ale opłata pocztowa jest dodatkowa.

Wiele produktów:
Różnorodność naszych produktów, w tym blaty granitowe i marmurowe i kwarcowe , blaty toaletowe , blaty kuchenne i łazienkowe, duże płyty, projekt cięcia na wymiar, płytki, umywalka i umywalka, kominek, mozaika, kostka brukowa i schody, kolumna , Rzeźby, fontanny, elementy krajobrazu ... i tak dalej.

Kontrola jakości
Jakość wszystkich produktów jest pod naszą ścisłą kontrolą, dzięki czemu możemy upewnić się, że to, co oferujemy, jest produktem najwyższej jakości. Od początku produkcji do badania gotowych produktów staramy się jak najlepiej unikać błędów.

niestandardowy projekt
Jeśli nie możesz znaleźć specjalnej specyfikacji, której potrzebujesz, skontaktuj się z nami. Możemy wykonać konkretny produkt zgodnie z Twoimi wymaganiami. Dzięki naszemu wysiłkowi i wsparciu naszych klientów zawsze zyskujemy na wygranej między klientami a nami, co sprawia, że ​​oboje idą dalej.

Serdecznie zapraszamy nowych potencjalnych klientów do kontaktu, nie tylko dostarczymy odpowiednie materiały w oparciu o wymaganą jakość w konkurencyjnej cenie, ale także zapewnimy ci miłą obsługę dzięki szybkiej reakcji z konstruktywnymi rozwiązaniami.

Nasz zespół
Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość